Zavolejte nám nebo přijďte za námi

Jsme rádi, že vás naše cenová nabídka zaujala. Zavolejte nám na telefonní číslo 564 406 369 nebo za námi přijďte osobně na jednu z našich poboček. Společně probereme další postup. Do dvou dnů si s vámi technik dohodne termín zaměření.

09
02
Zaměříme, poradíme

Technik na vaší stavbě zaměří všechny stavební otvory a na místě vám odborně poradí nejlepší technické řešení pro vaše okna, dveře případně garážová vrata.

Po zaměření upravíme podklady

Po zaměření stavebních otvorů, upřesnění veškerých detailů, konečném výběru doplňků a barevného provedení, zpracujeme přesné podklady vaší zakázky pro objednávku.

12
10
Objednávka a podpis smlouvy

Jakmile si vzájemně odsouhlasíme všechny požadované výrobky, doplňky a termín montáže, podepíšeme smlouvu a vše zadáme do výroby.

Dodací lhůta

Dodací lhůty jednotlivých výrobků jsou různé. Dodací lhůtu však budete vždy znát. Ochotně vám ji sdělíme na našich prodejnách či na váš telefonický dotaz.

11
03
Realizace

Ozveme se vám ve chvíli, kdy objednané výrobky dorazí na náš sklad a dohodneme se na termínu realizace montáže. Montáž oken, dveří a vrat provádí výhradně certifikovaní montážníci, kteří montáž nových oken či dveří provedou profesionálně a plně v souladu s vašimi požadavky.

Záruční a pozáruční servis

- Po půl roce užívání Vašich oken ZDARMA okna seřídíme a namažeme
- Objednáním pravidelných servisních prohlídek si prodlužujete běžnou dvouletou záruční lhůtu až na 7 let
- Podmínku až 7 leté záruky je každoroční pravidelný servis.
- Termíny pravidelných kontrol hlídáme za Vás
- I po montáži oken máte tedy s námi vše bez starostí

01