Proč Oknoland Třebíč?

Na trhu se pohybujeme přes 10 let a zakládáme si na pečlivém výběru dodavatelů, kteří dbají na technologické inovace. Nabízíme kompletní sortiment oken a dveří z plastu, dřeva, hliníku a kombinace dřeva a hliníku. V nabídce máme také garážová vrata, střešní okna a zimní zahrady. Dokážeme realizovat celou zakázku bez starostí. Zajišťujeme komplexní služby od bezplatné nabídky až po pravidelný servis po realizaci. Jsme jedním z největších regionálních prodejců špičkových oken, dveří a vrat na Vysočině. Zastupujeme značky Slovaktual, Janošík, Trido, TTK, Climax a další.

 

Vaši poradci ve světě oken, dveří a vrat:
PAVEL ČERNÍK
Pavel Černík
jednatel
MILOŠ ČERNÍK
Miloš Černík
manažer prodeje
IVONA TRUČKOVÁ
Ivona Tručková
cenová referentka
7 let záruky
7 let záruky
Kvalitní výrobky a pravidelné kontroly

Naší předností je důkladně propracovaný systém prodloužené záruky. Díky vysoké a prověřené kvalitě dodávaných oken, dveří a vrat můžeme poskytnout nadstandardně dlouhou záruční lhůtu. Její délka se odvíjí od servisních kontrol, které poskytujeme každému zákazníkovi po montáži. Intervaly prohlídek hlídáme za vás.

Technologický náskok a inovace

Naši dodavatelé kladou velký důraz na technické novinky a inovativní technologie, které zajišťují úspornost, bezpečnost a spolehlivost zboží. U plastových oken jde o systém vlepovaného skla, trojité (středové) těsnění a 8komorový rámový profil. U dřevěných oken je to bez falcové provedení, skryté kování či kombinace hliníku a dřeva.

V sortimentu hliníkových oken, která kladou minimální nároky na údržbu, je trendem skryté kování, patentová technologie vypěněného jádra a bezúdržbové řešení.
Garážová vrata nabízejí také mnoho technických novinek, jako je například systém Evo pro jednoduchou výměnu bez bourání, ovládání chytrým telefonem či čtečkou.

Komplexní služby od A do Z
Výměna oken je pro Vás bez starostí

Zakládáme si na tom, abychom vám pomohli vybrat nejlepší okna, dveře a vrata pro váš dům či byt. Naší předností je dodávka zboží přímo na míru vašim potřebám, ale také zajištění všech souvisejících služeb. Naše společnost vám nabízí odborné zaměření, demontáž stávajících oken či dveří, montáž nového výrobku, zednické práce, výmalbu, úklid, ale i servis a údržbu po montáži.

Výrobná-hala-České-Budějovice_1-–-kopie-e1434708460479
diplom oknoland
2. nejlepší prodejce v Česku
Jednáme fér a orientujeme se v oboru

Dbáme na bezvadnou platební morálku, proto jsme spolehlivým partnerem nejen pro naše dodavatele, ale i pro vás. Naši dlouholetou spolehlivost a záruku ocenil i výrobce špičkových oken a dveří Slovaktual, který naší společnost udělil prestižní ocenění „2. nejlepší smluvní prodejce v ČR“ za rok 2017 a za rok 2022. Od roku 2007 se každoročně umisťujeme na předních příčkách tohoto hodnocení.