Kvalitní okna vyžadují precizní montáž

V případě otvorových výplní – oken, dveří a garážových vrat má kvalitně provedená naprosto zásadní vliv na správnou funkci výrobků. Sebelepší okna nebo dveře nebudou dobře fungovat, pokud budou neodborně zabudována. Zákazník používáním oken a dveří denně prověřuje nejen jejich kvalitu, ale i uživatelský komfort. Jedině správně osazené výrobky mu dlouhodobě poskytnou obojí. Dobře si uvědomujeme jak důležitou částí dodávky vašich oken je jejich správná montáž. Naši montážníci jsou pravidelně školeni přímo ve výrobě, kde si opakují správné montážní postupy a rovněž se seznamují s novými technologiemi a výrobky. Všichni montážníci firmy OKNOLAND mají certifikát výrobce, který je opravňuje k montáži daného výrobku – jsou to odborníci a profesionálové.

Montářník
shoking 1
Proč vyhledat odborníka?

Nesprávná montáž oken a dveří s sebou nese různá rizika. Může se jednat o různé problémy, které se mohou v budoucnu zhoršovat. Bohužel se většina z nich projeví až po určité době. Profesionálně provedená montáž od našich odborně vyškolených pracovníků vám zaručí, že okna i dveře budou zabudovány tak, aby dosahovaly deklarovaných parametrů.

Co vám profesionální montáž přinese?

• odborně vyškolený pracovník spolehlivě určí vhodný způsob montáže
• odborné zacházení a zabudování výrazně prodlouží životnost oken
• nehrozí následné problémy s hromaděním vlhkosti ve spáře, s nedostatečnou izolací aj.
• profesionálně montovaná okna a dveře jsou zárukou maximální kvality a bezpečnosti

certifikat3
1-3-1
Přesně víme, co vaše okna a dveře potřebují

Každá montáž vyžaduje individuální přístup. Naši montéři pracují poctivě a vždy pečlivě zvažují, jaký postup pro vás bude nejlepší. Abychom drželi krok s nejnovějšími trendy, stále se v technikách montáže vzděláváme. Pro dokonalé utěsnění připojovací spáry (prostor, mezi ostěním a rámem otvorové výplně) využíváme různé způsoby. Kromě montážní pěny lze využít také suchou montáž pomocí komprimačních pásek, které spolehlivě utěsní spáru mezi rámem a zdivem. Kotvení je zpravidla řešeno kotevními plechy, které jsou do systémových drážek profilu nasunuty a nevyžadují vrtání do rámů vašich nových oken.

Pravidelný servis je zárukou kvality a spolehlivosti

I nová okna vyžadují profesionální servis. Naši pracovníci jsou odborně vyškoleni a své práci rozumí, umí tedy nejlépe určit, jakou péči právě vaše výrobky potřebují. Víte, že pravidelný servis od Oknolandu vám přinese až 7letou záruku? Dovolte nám postarat se o vše potřebné a užívejte si komfort spolehlivě fungujících oken bez starostí.

dieta-okno-e1440058110282