TTK CZ v Třebíči

Dřevěná okna a dveře od TTK CZ jsou oblíbená pro svou kvalitu i energetickou úsporu

Produkty předního českého výrobce dřevěných oken a vchodových dveří, společnosti TTK CZ, jsou více než dvě desítky let zárukou kvality a spolehlivosti. V současné době patří dřevěná okna od TKK CZ ke špičce na českém trhu. Vybírat můžete mezi jednotlivými typy a tvary oken a samozřejmě i mezi jejich barevným provedením.

 

Dřevěná okna společnosti TTK CZ, která má ve své nabídce také třebíčský Oknoland, jsou oblíbená zejména pro své kvalitní provedení, energetickou úsporu a dlouhou životnost.

V hlavní roli kvalitní dřevo

Společnost TTK CZ vyrábí dřevěná okna z kvalitního dřeva. A to zejména ze smrku, borovice, dubu, modřínu, olše a meranti. Dřevo v kombinaci s hliníkem v sobě snoubí také další produkt firmy TTK CZ – dřevohliníková okna.

Přednosti dřevohliníkových oken od TTK

  • Výborně izolují.
  • Tvoří protihlukovou a protisluneční ochranu.
  • Jsou bezpečná a odolná proti vloupání.
  • Mají pohodlné ovládání.

Dřevěné vchodové dveře

TTK CZ má ve své nabídce také více než 400 typů prosklených i plných dřevěných vchodových dveří. Vchodové dveře, které splňují jak estetickou, tak izolační a bezpečnostní funkci, společnost vyrábí z výběrového dřeva smrku, borovice, meranti a dubu. V nabídce TTK CZ najdete také dřevěné okenice, které jsou okrasou oken i celého domu. K zastínění okna a k elegantnímu předělování prostoru slouží zase posuvné a skládací stěny. Jejich předností je snadná obsluha s možností dálkového ovládání a také elegantní design. Zaujala vás společnost TTK CZ? Podrobnosti o jejích výrobcích najdete na eurooknattk.cz.