Doplňky k oknům Třebíč

Správné stínění ochrání zdraví dětí i dospělých a šetří vaše peníze

Rolety, žaluzie, clony a další prostředky napomáhající k účinné regulaci denního světla v interiéru už neodmyslitelně patří ke každé moderní domácnosti. Své uplatnění však nachází také v různých nebytových prostorech. V prodejně OKNOLAND v Třebíči jsme připraveni nabídnout vám ideální stínění na míru vašemu bytu, domu i kanceláři.

Jedinečné vlastnosti stínicí techniky v OKNOLAND Třebíč

  • přirozeným způsobem chrání vaše zdraví
  • jednoduchá montáž i obsluha
  • ekonomická dostupnost
  • slouží jako módní doplněk v interiéru i exteriéru

Bezpečný a šetrný způsob řízení teploty

Pobyt v místnosti zalité sluncem může vypadat idylicky, člověku ale spíše uškodí. Horké sluneční paprsky pronikající oknem dovnitř vytváří nevhodné klimatické podmínky. Dlouhodobě vysoká teplota vzduchu a přemíra ostrého světla vyvolávají vedle pocení například únavu, nepozornost či bolesti hlavy. Vyvarovat se těmto obtížím a zajistit ideální klima pro práci i odpočinek vám pomůže kvalitní vnitřní nebo venkovní stínění.

Proč je stínění lepší než klimatizace?

Hitem v usměrňování pokojové teploty se v posledních letech stala klimatizace. Tento způsob ochlazování vzduchu s sebou při nesprávném používání nese určitá zdravotní rizika. Přenášení plísní, infekcí, vysušování nosní sliznice, oslabení organismu a dalším problémům předejdete investicí do šetrnějších pomocníků, kterými jsou právě žaluzie, látkové stínění, markýzy nebo rolety. Příjemným bonusem je značná finanční úspora.

I detaily přispívají k vašemu pohodlí

Vedle praktického účelu si výrobci zakládají i na estetickém vzhledu stínicí techniky, na trhu proto naleznete širokou škálu nejen vysoce funkčních, ale také designových žaluzií a jiných výrobků, které dokonale zapadnou do vašeho interiéru. Z různých typů stínění v nespočtu barevných variant a materiálových provedení si jednoduše vyberete to, které dotvoří celkový vzhled vašeho domova.
Výhodou žaluzií je také relativní ochrana před zloději, protože co oko nevidí, ruka neukradne.

V Oknolandu vládne král ve světě žaluzií

Stínění dostupné na prodejně OKNOLAND Třebíč pochází z dílny největšího výrobce stínicí techniky v České republice Servis Climax. Kromě žaluzií, rolet, fasádních svislých clon, látkového stínění a markýz se firma specializuje na výrobu pergol, zimních zahrad a sítí proti hmyzu. Produkty se vyznačují vysoce kvalitními materiály, dlouhou životností a elegantním vzhledem. Unikem je jejich vlastní kolekce látek připravená speciálně pro vnitřní stínění. Při výběru barev si tak můžete dopřát skutečně ojedinělý komfort.