Slovaktual v Třebíči

Okna a dveře od Slovaktualu vás nadchnou moderním designem i úsporou tepla

Přemýšlíte, zda si vybrat plastová okna, nebo zvolit raději hliníková? V obou případech pro vás máme širokou paletu produktů od léty prověřeného výrobce oken a dveří Slovaktual. Je jednou z největších evropských firem na výrobu plastových a hliníkových oken i dveří. Na trhu působí 25 let.

Plastová a hliníková okna a dveře
• výroba plastových i hliníkových oken a dveří především se středovým těsněním a vlepovaným sklem
• garance kvality a vysoké jakosti všech výrobků

 

V nabídce společnosti Slovaktual najdete několik typů plastových oken. Každý z těchto typů, který zakoupíte i v třebíčském Oknolandu, zahrnuje nepřeberné množství technologických novinek. Díky tomu jsou okna od Slovaktualu úsporná, bezpečná a také spolehlivá. Slovaktual vyniká také tím, že zavádí nové technologie do sériové výroby. Tento výrobce dokáže udělat TOP okna dostupnými prakticky pro všechny.

TOP trendy od Slovaktualu

  • Hliníková okna a dveře. Vynikají excelentními vlastnostmi, a to bezúdržbovostí, originalitou, životností a výraznou úsporou tepla.
  • Bezbariérové posuvné dveře. Propojují interiér se zahradou a dokážou vykouzlit jedinečnou atmosféru domova.
  • Designové vchodové dveře s různými estetickými prvky. Tyto dveře exkluzivního vzhledu mají například skryté panty či bezfalcové provedení.

Kam pro hliníková okna? Směr Oknoland!

Fandíte spíše hliníkovým oknům? Pak můžete vybírat mezi okny s izolačním dvojsklem, či trojsklem a s tříkomorovým profilovým systémem s tepelnou izolací. Pokud se poohlížíte po vchodových dveřích, anebo po posuvných dveřích na terasu či balkon, v Oknolandu Třebíč Vám rádi poradí.

Život vám zpříjemní také inteligentní okno, které toho dokáže víc, než si myslíte. Nejen, že díky moderním technologiím můžete z kterékoli části domu na dálku ovládat vnitřní žaluzie nebo předokenní rolety. Na dálkovém ovladači si dle svých potřeb naprogramujete také zavírání či otevírání oken.

Myslete na doplňky: Bez parapetů či žaluzií to prostě nejde

Plastová okna, hliníková okna nebo vchodové dveře. To ale není všechno! Od třebíčského dodavatele oken Slovaktual si můžete pořídit i parapety, žaluzie a rolety, sítě do oken, výplně dveří nebo skla. Žhavou novinkou, kterou uvítají hlavně majitelé nízkoenergetických a pasivních domů, je zase speciální sklo LUX. Jeho hlavní předností je, že dokáže až o 13 procent lépe než klasické trojsklo zachytit teplo v interiéru vytvořené sluneční energií.

Více hledejte na stránkách našeho partnera Slovaktual.