Hledáme servisního technika oken a žaluzií

V Oknolandu hledáme šikovného a zodpovědného člověka, který má technické myšlení a v ideálním případě zkušenosti ze stavby. Nemusí to být přímo stavař, ale oceníme, kdyby se alespoň částečně v tomto oboru orientoval. Pokud si myslíte, že jste náš člověk, neváhejte a ozvěte se nám. Zda si budeme rozumět, poznáme nejlíp při osobním setkání.

 

Co bude náplní vaší práce?

Konzultace na stavbě.
Montáž venkovních žaluzií, garážových vrat a doplňků k oknům.
Servisní práce oken, dveří a stínění.

Za to vám nabídneme:

 

  • 28 000-35 000 Kč s progresivní složkou po zaučení 
  • Služební vůz
  • Firemní telefon
  • Stravenky

…a smysluplnou práci v prosperující firmě s přátelskou atmosférou. Jsme malý kolektiv ochotných lidí, kteří se k sobě chovají slušně. Když je třeba, pomáháme si a umíme se domluvit.

 

 

Požadujeme:

Zkušenosti v oboru elektro
Výhodou platné zkoušky na vyhlášku 50/78 Sb., § 8

Pro koho budete pracovat?

Oknoland na trhu působí už víc než 15 roků. Za tu dobu jsme namontovali stovky oken po celé České republice, ale těžiště naší práce leží na Vysočině a na Třebíčsku. Nabízíme kvalitní okna a profesionální práci. O zákazníky nebojujeme levnou cenou, ale kvalitou našich služeb. Tato strategie se nám dlouhodobě vyplácí. Pokud to vidíte stejně, budete se k nám hodit.

Kde budete pracovat?

Základnu máme na ulici Průmyslová 234 v Třebíči. Zakázky, které budete řešit, se nacházejí na Vysočině, nejčastěji na Třebíčsku.

Chcete se k nám přidat? Ozvěte se nám hned teď!

Pokud vás naše nabídka zaujala, na nic zbytečně nečekejte. My jsme rádi, když nám jde práce pěkně od ruky. Stačí nám napsat nebo zavolat a domluvit si schůzku. Čas si na vás ochotně a rád udělá náš šéf Pavel Černík. Těšíme se na vás. Nastoupit můžete třeba hned.

Tel.: 775 722 296
E-mail: cernik@oknoland.cz