Hledáme obchodníka

V Oknolandu hledáme zdatného obchodníka s technickým myšlením, který bude dobře rozumět všem rozmanitým parametrům oken a dveří i různým potřebám našich zákazníků. Nehledáme pouze obchodníka, ale člověka s alespoň minimální znalostí našeho oboru. Nemusí to být vystudovaný stavař. Základní orientace v branži a zdravé technické myšlení jsou však žádoucí. Pokud vás baví svět oken, dveří a všech přidružených produktů a rádi komunikujete s lidmi, ozvěte se nám a třeba se domluvíme.

Co bude náplní vaší práce?

Prezentace a prodej oken a dveří
Jednání se zákazníky v našem showroomu
Zpracování konkrétních nabídek
Práce na PC s běžnými i stavařskými programy

Za to vám nabídneme:

Mzdu 28 000 Kč až 40 000 Kč
Firemní vůz
Firemní telefon
Stravenky
…a smysluplnou práci v prosperující firmě s přátelskou atmosférou. Jsme malý kolektiv ochotných lidí, kteří se k sobě chovají slušně. Když je třeba, pomáháme si a umíme se domluvit.

Pro koho budete pracovat?

Oknoland na trhu působí už víc než 15 roků. Za tu dobu jsme namontovali stovky oken po celé České republice, ale těžiště naší práce leží na Vysočině a na Třebíčsku. Nabízíme kvalitní okna a profesionální práci. O zákazníky nebojujeme levnou cenou, ale kvalitou našich služeb. Tato strategie se nám dlouhodobě vyplácí. Pokud to vidíte stejně, budete se k nám hodit.

Kde budete pracovat?

Základnu máme na ulici Průmyslová 234 v Třebíči. Zakázky budete řešit nejčastěji se zákazníky na našem showroomu.

Chcete se k nám přidat? Ozvěte se nám hned teď!

Pokud vás naše nabídka zaujala, na nic zbytečně nečekejte. My jsme rádi, když nám jde práce pěkně od ruky. Stačí nám napsat nebo zavolat a domluvit si schůzku. Čas si na vás ochotně a rád udělá náš šéf Pavel Černík. Těšíme se na vás. Nastoupit můžete třeba hned.

Tel.: 775 722 296
E-mail: cernik@oknoland.cz