Prodejce oken a dveří v showroomu Oknoland v Třebíči

nová pracovní příležitost

Do třebíčské prodejny Oknolandu hledáme pracovníka či pracovníci s technickým myšlením, který/á bude rozumět rozmanitým parametrům oken, dveří či vrat i různým potřebám našich zákazníků. Hledáme člověka, kterého baví jednat s lidmi a má alespoň minimální znalost našeho oboru. Nemusí to být vystudovaný stavař – vše vás naučíme, zaškolíme. Pokud vás baví svět oken, dveří a interiérového designu, ozvěte se nám a třeba se domluvíme.

 

Co bude náplní vaší práce?

  • Prezentace a prodej oken a dveří
  • Jednání se zákazníky v našem showroomu
  • Zpracování konkrétních nabídek a kalkulace zakázek
  • Práce na PC s běžnými i stavařskými programy

Nabízíme vám:

  • mzdu 28 000 Kč až 40 000 Kč
  • firemní telefon
  • stravenky

…a smysluplnou práci v prosperující firmě s přátelskou atmosférou. Jsme malý kolektiv ochotných lidí, kteří se k sobě chovají slušně. Když je třeba, pomáháme si a umíme se domluvit.

Pro koho budete pracovat?

Oknoland na trhu působí už víc než 15 roků. Za tu dobu jsme namontovali stovky oken po celé České republice, ale těžiště naší práce leží na Vysočině a na Třebíčsku. Nabízíme kvalitní okna a profesionální práci. O zákazníky nebojujeme levnou cenou, ale kvalitou našich služeb. Tato strategie se nám dlouhodobě vyplácí. Pokud to vidíte stejně, budete se k nám hodit.

Chcete se k nám přidat? Ozvěte se nám hned teď!

Pokud vás naše nabídka zaujala, na nic zbytečně nečekejte. My jsme rádi, když nám jde práce pěkně od ruky. Stačí nám napsat nebo zavolat a domluvit si schůzku. Čas si na vás udělá náš šéf Pavel Černík. Těšíme se na vás a nastoupit můžete třeba hned!

Tel.: 775 722 296
E-mail: cernik@oknoland.cz

Práce je v Třebíči na firemním showroomu. Jak to u nás vypadá?

Základnu máme na ulici Průmyslová 234 v Třebíči, kde budete jednat se zákazníky v naší prodejně a vytvářet nabídky.