Janošík v Třebíči

Dřevěná a dřevohliníková okna i dveře nejvyšší kvality jsou obrazem vašeho domova

Společnost Janošík okna-dveře patří k nejvýznamnějším výrobcům dřevěných oken a dveří na českém a slovenském trhu. Klade důraz na jednoduchý a nadčasový design, originalitu a kvalitu bez kompromisů. Specializuje se také na návrh a realizaci věrných replik historických oken a vchodových dveří.

 

Dřevěná okna a dveře
• klasická eurookna i okna s extraizolačními vlastnostmi pro pasivní a nízkoenergetické domy
• exkluzivní designová a dřevohliníková okna pro moderní bydlení
• kastlová (špaletová) okna pro památkově chráněné stavby

 

V nabídce společnosti Janošík okna-dveře najdete okna a dveře vyrobené ze dřeva nebo dřevohliníku. Při výrobě využívá moderních technologií i tradičních zkušeností. Dřevěná i dřevohliníková okna a dveře tak dodává v nejvyšší možné kvalitě.

Okna pro každý typ architektury

Společnost Janošík okna-dveře nabízí okna a dveře pro každý typ architektury. Ať už jde o dřevěná okna či dveře rustikálního vzhledu, nebo moderní funkcionalistický design. Všechny tyto výrobky, které jsou k dostání i v třebíčském Oknolandu, vykazují vynikající tepelně izolační vlastnosti. Současné architektuře sluší dřevěná okna RAND a BLOCK, která vynikají svým moderním vzhledem zaměřeným na jednoduchost. Tato okna jsou skvělou volbou pro novostavby, kde zákazník požaduje jednoduchý, čistý a moderní vzhled v pojetí s tradičním materiálem. Vzhled těchto oken je opravdu jedinečný, silně nadčasový a originální.

Symbióza dřeva a hliníku

Pocit rodinného krbu a příjemné domácí pohody dokážou vykouzlit také dřevohliníková okna. Tato kombinace je v posledních letech velmi žádaná. Zajišťuje majitelůmz venkovní strany oken minimální nároky na údržbu. Uvnitř domu je však hřejivé a na pohled krásné dřevo, které k oknům zkrátka patří. Pro soudobou architekturu jsou vhodná jak moderní, tak klasická dřevohliníková okna. V kombinaci dřeva a hliníku firma Janošík okna-dveře vyrábí i vchodové dveře i posuvná dveře.

Dřevohliníková okna společnosti Janošík okna-dveře

  • Mají dokonalé technické vlastnosti vhodné pro pasivní a nízkoenergetické domy.
  • Jsou velmi dobře chráněna před vlivy počasí.
  • Jsou velmi spolehlivá a moderní

Okna a dveře s kouzlem let minulých

Společnost Janošík okna-dveře dokáže vytvořit rovněž věrné repliky původních historických oken i vchodových dveří, a to včetně zdobných prvků. Tento výrobce se mimo jiné specializuje i na výměnu historických oken a vchodových dveří v památkově chráněných zónách. Chcete vědět více o oknech a dveřích ze dřeva značky Janošík? Podívejte se na stránky našeho partnera Janošík. Zajímá vás, jak reálně vypadají výjimečná okna a dveře Janošík? Přijďte se podívat do společnosti Oknoland v Třebíči.