Fakro v Třebíči

V nabídce společnosti Fakro si vyberete i střešní okno atypických rozměrů

Společnost Fakro je v současné době označována za jednoho z předních výrobců střešních oken na světovém trhu. Specializuje se zejména na výrobky určené pro podkrovní prostory. K jejím hlavním produktům patří střešní okna, světlíky, světlovody nebo půdní schody.  

 

Střešní okna
• střešní okna nejvyšší kvality pro komfortní bydlení v podkrovních prostorách
• nabídka dřevěných i plastových střešních oken, v různém barevném provedení, různých konstrukcí a způsobů otevírání dle přání zákazníka

 

Střešní okna prosvětlují místnost, zajišťují výhled a umožňují větrání podkroví. V pestré nabídce společnosti Fakro si vyberete střešní okno vhodné i pro vaši podkrovní místnost. A to i v případě, půjde-li o nestandardní okno atypických rozměrů.

Čím se střešní okna od společnosti Fakro vyznačují?

  • Jsou energeticky úsporná.
  • Zaručují optimální prosvětlení podkroví.
  • Jsou zdrojem pasivního tepla v zimním období.
  • Jsou zpevněná, a tím pádem odolná proti vloupání.
  • Lze je pohodlně a velmi jednoduše obsluhovat.

Podkroví zalité sluncem

Střešní okna společnosti Fakro se podílejí na vytvoření moderního interiéru vyplněného slunečními paprsky. Do domu, bytu a kanceláře se hodí střešní okna výklopně kyvná, kyvná, balkónová, panoramatická či oblouková. S ohledem na koncepci ekologického, energeticky úsporného a inteligentního domu společnost Fakro nabízí také kyvné super energeticky úsporné střešní okno. Toto okno s vylepšenými termoizolačními parametry je označováno za jedno z nejteplejších střešních oken na trhu.

Doplňky ke střešním oknům

Ke střešním oknům si můžete vybírat i spoustu doplňků. Jde v prvé řadě o žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu a markýzy. Dále si můžete přikoupit univerzální teleskopickou tyč, která usnadňuje otevírání výše osazených oken, nebo okenní zámek, který znemožňuje náhodné otevření okna. Zajímají vás okna Fakro? Podívejte se na webové stránky výrobce Fakro. Pro radu či návrh optimálního řešení navštivte vzorkovou prodejnu společnosti Oknoland, která sídlí v Třebíči a Velkém Meziříčí.