Euro okna a dveře v Třebíči

Klasika i moderna na jednom místě, taková je nabídka dřevěných oken a dveří od Oknoland

U nás máte na výběr. Sestavili jsme pro vás širokou škálu moderních designových oken a také klasická dřevěná okna. Každé stavbě na míru. Jako jeden z největších regionálních prodejců oken na Vysočině vám nabízíme euro okna a dřevěné dveře vyrobené renomovanými výrobci Janošík a TTK.

Vše je vyrobeno z prvotřídních materiálů. Tyto výrobky, které jsou součástí sortimentu Oknoland v Třebíči, mají dlouhou životnost, vykazují vynikající tepelně izolační vlastnosti, skvěle tlumí hluk a jsou nadstandardně spolehlivé.

Novinky na trhu s euro okny a dveřmi

Mezi novinky na trhu s euro okny a dveřmi se řadí například dřevěná okna RAND nebo BLOCK firmy Janošík okna-dveře. Tato okna vynikají svým moderním vzhledem zaměřeným na jednoduchost. Jsou skvělou volbou pro novostavby, kde je požadován moderní a osobitý design oken a dveří. Dřevěné okno RAND je jedinečné systémem zasklení, které je přetaženo přes rám křídla. Tento detail je velice krásný a funkční.

Co vám přináší kvalitní euro okno z Oknolandu:

  • úsporu díky výborným tepelně izolačním vlastnostem
  • dokonalé technické parametry vhodné i pro pasivní a nízkoenergetické domy
  • ochranu proti zlodějům a vandalům díky bezpečnostnímu kování
  • skvělou životnost díky kvalitnímu přírodnímu materiálu
  • perfektní povrchovou úpravu. Velmi důležitý parametr pro dlouhou životnost. Vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům a výborná ochrana před UV zářením

Proč euro okna u Oknoland?

Dřevo je krásný tradiční materiál, který udělá z vaší stavby útulný domov. Díky moderním technologiím vám zajistí bezpečí, úspory a spolehlivost. Umíme uspokojit vaše individuální nároky na míru vašemu objektu. Pokud jste příznivci inovativních řešení, nabídneme vám několik variant dřevohliníkových oken, která kombinují výhody obou materiálů. Umíme dodat okna v bezfalcovém provedení (rám i křídlo okna jsou v jedné rovině) či se skrytým kováním.

Euro okna a dveře v Třebíči

Naši vzorkovou prodejnu Oknoland najdete na Průmyslové ulici v Třebíči. Můžete si zde prohlédnout náš široký sortiment euro oken a dřevěných dveří. Rádi vám ukážeme také veškeré inovace i funkční řešení. Jsme regionálními zástupci značek Janošík okna-dveře a TTK CZ na Vysočině.