Climax v Třebíči

Společnost Servis Climax se specializuje na výrobu žaluzií, rolet, markýz i fasádních clon

Největší výrobce stínicí techniky v Česku, společnost Servis Climax, na českém trhu působí více než dvacet let. Tato společnost má ve své nabídce desítky typů venkovního a vnitřního stínění. Jde v prvé řadě o žaluzie, rolety, látkové stínění, markýzy, pergoly, zimní zahrady, fasádní svislé clony a sítě proti hmyzu.

 

Král ve světě žaluzií, firma Servis Climax používá k výrobě stínicí techniky pouze kvalitní a osvědčené komponenty. Tyto materiály použité při výrobě venkovního a vnitřního stínění pochází především od evropských dodavatelů.

Vnitřní stínění: Elegance i praktičnost

V nabídce společnosti Servis Climax najdete hliníkové a bambusové vnitřní horizontální žaluzie. Ty jsou vyráběny v nepřeberném množství barevných kombinací a variant ovládání. Eleganci i praktičnost vnáší do interiéru také látkové rolety, plisé žaluzie, vertikální žaluzie nebo japonské posuvné stěny. Společnost Servis Climax si pro vnitřní stínění připravila vlastní kolekci látek. Zákazníci mají k dispozici vzorníky látek pro látkové rolety a japonské posuvné stěny, vzorník pro vertikální žaluzie a nepřeberné množství látek pro plisé žaluzie.

Venkovní žaluzie a rolety

Společnost Servis Climax nabízí také venkovní žaluzie a venkovní rolety. Proč se pro ně rozhodnout?

  • Tvoří dokonalé stínění.
  • Mají dlouhou životnost i při extrémních účincích počasí.
  • Ochraňují interiér před přehříváním.
  • Chrání před nežádoucím slunečním zářením.
  • Venkovní stínění ze špičkových komponentů.

Společnost Servis Climax se dále specializuje na markýzy, k jejichž výrobě používá špičkové italské a německé komponenty. V nabídce má rovněž stínění pro zimní zahrady, pergoly a také fasádní svislé clony, které jsou zajímavou variantou vůči venkovním žaluziím a roletám. Sháníte markýzy, rolety a žaluzie Climax? Třebíč vám nabízí ukázku stínící techniky v prodejně Oknoland. Více detailů o výrobcích hledejte na stránkách výrobce Climax.