Garážová vrata Třebíč

Maximální uživatelský komfort, kvalita a elegance v jediném výrobku

Uvážený výběr si vedle vchodových a interiérových dveří zaslouží také garážová vrata, která plní praktickou i estetickou funkci. Jak zvolit ta správná z množství materiálů, typů a povrchových úprav vám nejlépe poradí odborník. V OKNOLAND nabízíme zákazníkům pouze ta nejspolehlivější garážová vrata Třebíč od české firmy TRIDO, specialisty na výrobu garážových a průmyslových vrat a bran. Výrobky firmy TRIDO se již více než dvacet let oprávněně řadí mezi absolutní špičku, pokud jde o jakost, kvalitu zpracování, uživatelský komfort a životnost výrobků.

Garážová vrata TRIDO

Garážová vrata Třebíč od firmy TRIDO jsou vyráběna hned v několika variantách a vždy přesně na míru dané stavby. Není tedy třeba žádných náročných úprav rozměrů stavebního otvoru – vždy dodáme vrata určená přímo pro váš dům. Moderní vrata TRIDO EVO dokonce umožňují montáž přímo na starý vratový rám – není potřeba ani jeho vybourání. Vrata pak lícují s vnější fasádou domu a neubírají vnitřní délku garáže.

Hlavní přednosti garážových vrat TRIDO

TRIDO nepodlehlo trendu doby a sekce garážových vrat nejsou nijak ztenčované – mají poctivou tloušťku 40 mm po celé ploše a jsou vyplněny tepelně izolační pěnou. Ocelové sendvičové sekce mají přerušený tepelný most a spolu s celoobvodovým elastickým těsněním zaručují nejlepší tepelně-izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány a v provozu tak zabraňují úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata nadlehčuje pružina, proto ani ruční ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Sekční vrata TRIDO také charakterizuje velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně dlouhá životnost. Automatické pohony německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80.000 cyklů), tvoří perfektní řešení pro vaši garáž.
Samozřejmostí je výběr z velikého množství povrchových úprav, včetně různých imitací dřeva (shodných s PVC okny), nástřiku dle škály RAL, nebo speciálních povrchových úprav a ozdobných prvků na přání zákazníka.
Garážová vrata Třebíč lze dodat s množstvím nadstandardních doplňků, jako jsou okna, prosklené sekce, dveře, indukční smyčky, různé typy ovladačů – včetně čtečky otisku prstu, čtečky karet, kódové klávesnice, ovládání GSM telefonem, nebo napojení na HOMELINK.

Jak na nová garážová vrata?

Nejprve nám sdělíte vaše požadavky na nová vrata. Pro základní nabídku postačí, když zadáte alespoň šířku a výšku stavebního otvoru a případné barevné provedení vrat. Následně vám vypracujeme cenovou nabídku. Pokud je to možné, dostanete nabídku ve více variantách garážových vrat. Pokud se vám nabídka líbí a chcete vrata objednat, stačí, abyste nás informovali – telefonicky, emailem nebo osobně na prodejně OKNOLAND. Následně technik firmy OKNOLAND přijede na místo, vyhodnotí stav garáže a navrhne nejvhodnější systémové řešení. Po uzavření smlouvy o díle na dodávku a montáž vrat se vrata začnou vyrábět a výroba sdělí předběžný termín vývozu hotových vrat. Termíny výroby vychází z výrobní náročnosti systému zvolených vrat, ale také z naplnění kapacit výroby a montáží. Jakmile jsou vrata vyrobena, dopravíme je do skladu. Montáž probíhá v termínu, který je dostatečně dlouho předem domluven. Od uzavření smlouvy po dodávku a montáž standardních garážových vrat Třebíč zpravidla uplyne 4 až 7 týdnů.

Pro více informací se podívejte na stránky www.trido.cz.